Grand Residence

GRAND RESIDENCE is second magazine from the portfolio of ARGUS MEDIA SERVICES, s. r. o. Its first addition was published in autumn of 2006 in Slovakia. Together with GRAND MAGAZINE GRAND RESIDENCE was introduced to Czech market in 2015.

Magazine

Magazine / Current edition

GR_06-08_2016_CZ

(Čeština) GRAND RESIDENCE 6-8 2016

Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Léto, to je také čas pro úpravy domu či v zahradě

Na úvod editoralu pro vás mám otázku: „Jaká je vaše ideální letní dovolená?“ Máte chuť na ostrov nikdy nekončící zábavy? Tak se nazývá ostrov Ibiza, kterému říkají také bílý ostrov. Zjistíte, proč je tomu tak.
Na dovolených v dalekých krajích často obdivujeme i exotické rostliny. Mnozí zatoužíme po takové nádheře i ve své zahradě. Dáme vám tipy, jak si ji vytvoříte v našich podmínkách.
Začtěte se do příběhu umělkyně a cestovatele, kteří objevili opuštěnou pláž na italské riviéře. Ta ukrývala překvapení v podobě zchátralé chatky bez koupelny, do které se však zamilovali. Dnes je místem jejich odpočinku.
Z exotiky se přesuneme do městské džungle. House 1014, který získal jednu z hlavních cen Brick Award 2016 je skvělým důkazem toho, že i na zdánlivě nevyužitelných prostorech ve městě lze postavit zajímavou stavbu.
Poradíme vám, jak elegantně zvládnout zavlažování zahrady, jak udělat z osvětlení zahrady a terasy malé umělecké dílo a představíme japonské stěny jako alternativu k vertikálním žaluziím.
A na závěr vás zveme užít si Mezinárodního zahradního festivalu ve slavných zahradách Les Jardins de Métis, které aktuálně rozkvetly do krásy i díky uměleckým kompozicím. Ocitnete se tak v magickém prostředí plném emocí.

Přejeme vám léto plné pohody.

Be exceptional

Thanks Address sending our readers do not represent for us just faceless mass, but specific people from the database. Therefore, we can capture what topics of interesting information and their proximity.

We offer various opportunities for cooperation. Are you looking for a media partner for your project or event?

Connect with us