Grand Residence

GRAND RESIDENCE je druhým magazínem z produktového portfolia vydavatelství ARGUS MEDIA SERVICES, s. r. o. Jeho první vydání vyšlo na Slovensku na podzim v roce 2006. Spolu s GRAND MAGAZINE byl uvedený na český trh v roce 2015.

Magazine

Magazin / Aktuální vydání

gr_09-10_2016

Podzimní stromy hrají barvami jako pestrobarevné květiny…

Podzim je kouzelné období plné barev, dozrávajících plodů, ale také změn počasí. Podzim přichází pomalu a pozvolna. Po vedrech letních dnů se k nám vkrádá se svým chladnějším a pochmurnějším počasím. Přesto je však pro mne toto kouzelné roční období nejkrásnějším z celého roku. Počasí si přece nosíme v sobě a tam může stále svítit slunce.

Jenže co dělat na podzim v zahradě? Radost můžeme mít z krásných barev listů, podzimního slunce, ze sběru poslední úrody a z nápadů, které se nám rodí v hlavě při pohledu na prázdné záhony a odkvetlou flóru. Podzim je čas, kdy bychom měli svou pozornost soustředit na regeneraci trávníku po létě a na přípravu před tuhou zimou. Stejně tak můžeme vysazovat i ovocné stromy.

Realizovat se lze také na balkoně. Umění je, když i na podzim dokážeme vykouzlit překrásná zátiší. Muškáty odkvetly, letničky uschly a naše květináče začínají zet prázdnotou. Chyba! Je tu přece podzim. Podzimní slunce dokáže vytvořit úžasnou atmosféru a pěkná místa zvýrazní ještě víc. Stačí k tomu trocha fantazie, zručnosti, snahy a někdy i odvahy pustit se do něčeho většího. Inspiraci můžete načerpat i z našeho magazínu.

Ze zahrady vás zveme přímo na předměstí Londýna, do domu z let sedmdesátých. Když se mladý pár rozhodl pro jeho rekonstrukci, ještě netušil, že za několik měsíců odborníci vyhlásí tuto proměnu za nejlepší design interiéru v roce 2016 ve Spojeném království. Nebo nahlédněte spolu s námi do bytu na prestižní adrese v Paříži, kde žije mladá rodina, která se nebála svůj domov ozvláštnit černou barvou, a vytvořit tak odvážnou kombinaci s patinou minulosti.

Málokterá oblast Evropy dokáže překvapovat tak jako Toskánsko. Doslova na každém kroku dokážeme zažívat úžasná překvapení a sbírat jeden zážitek za druhým, které nabízí tato krajina dobrého vína, jídla a slunce. Nasajte toskánskou podzimní atmosféru. Pro zamilované páry doporučujeme jeden z nejromantičtějších hotelů světa, který leží v melanéském ostrovním státě Vanuatu. Okouzlí skutečně všechny vaše smysly.

Jenže ani zdaleka to není vše, co vás na stránkách našeho magazínu čeká. Nosné téma představuje hluk. Máte otravné sousedy? Otec kutil, syn rockový hudebník a matka neustále křičí? Hluk, stres, hluk, stres. Takhle to už dál nejde. Co s tím? A ještě jednou hluk. Toužili jste po spojení kuchyně s obývákem, ale při vaření si spolu nemůžete promluvit? Jak si správně vybrat nehlučnou digestoř? Pokud jde o kvalitu obytného prostředí, hluk se jednoznačně považuje za negativní faktor. Jak obalit svůj dům do ticha a jak dodatečně snížit hladinu hluku v domě?

Ať vám náš magazín zpříjemní dlouhé a chladné podzimní večery.

Ján Dubnička
šéfredaktor

Buďte výjimeční

Díky adresnému zasílání naši čtenáři nepředstavují pro nás jen anonymní masu, ale konkrétní příjemce z databáze. Proto víme určit, jaké okruhy témat, zajímavosti a informace jsou jim blízké.

Nabízíme různé možnosti spolupráce. Hledáte mediálního partnera pro váš projekt či akci?

Spojte se s námi