Grand Residence

GRAND RESIDENCE je druhým magazínem z produktového portfolia vydavatelství ARGUS MEDIA SERVICES, s. r. o. Jeho první vydání vyšlo na Slovensku na podzim v roce 2006. Spolu s GRAND MAGAZINE byl uvedený na český trh v roce 2015.

Magazine

Magazin / Aktuální vydání

GR_02-03_2017

GRAND RESIDENCE 2-3 2017

Láska kvete v každém věku… I ročním období
Nevím, jak to vidíte vy, ale já mám pocit, že letos se paní zimě jaksi nechce odejít. Cítí se s námi dobře, a dokonce vystrkuje častěji své růžky v podobě minusových teplot. Pomůžeme jí trochu s tím odcházením? Rozpustíme ji láskou? V únoru se k tomu přece naskýtá ideální příležitost. Nezapomeňte říci lidem, na nichž vám záleží, že je milujete. Kdykoliv a jenom tak, ne proto, že je zde k tomu právě v tomto měsíci speciální den.

A přece ještě něco, když už píšeme o valentýnském dnu: Máte letos chuť zažít se svou láskou skutečně nezapomenutelný Den svatého Valentýna? V tom případě pro vás mám radu, začněte balit. V našem magazínu na vás čeká hned několik tipů, kam se vydat za romantikou plnou luxusu a hýčkání, ať už je vám 20, nebo 50 let. Nebudete muset vůbec nic dělat, jenom si užívat chvil se svou láskou.

Říká se, že láska prochází žaludkem. A myslím si, že mnozí z nás to mohou potvrdit. Když už potěšíte své tělo a smysly, dopřejte lahodné potěšení také svým chuťovým pohárkům. Zveme vás k ochutnávce něčeho, na co jen tak nezapomenete, netradiční pochoutky z kaktusu, opunciového fíku.

A pokud už přemýšlíte nad velikonoční dovolenou, co byste řekli na Velikonoce v Drážďanech? Z Česka sem není daleko, dokonce sem lze přicestovat i parníkem. A to už je tedy vyšší třída romantiky. Nebo spolu s námi odhalte krásy Tuniska. Je toho mnohem víc než jen pláže, co dokáže tato země nabídnout, i zamilovaným.

Přeji vám dny plné úsměvu, lásky a pohody.

Ján Dubnička
šéfredaktor

Buďte výjimeční

Díky adresnému zasílání naši čtenáři nepředstavují pro nás jen anonymní masu, ale konkrétní příjemce z databáze. Proto víme určit, jaké okruhy témat, zajímavosti a informace jsou jim blízké.

Nabízíme různé možnosti spolupráce. Hledáte mediálního partnera pro váš projekt či akci?

Spojte se s námi