Grand Residence

GRAND RESIDENCE je druhým magazínem z produktového portfolia vydavatelství ARGUS MEDIA SERVICES, s. r. o. Jeho první vydání vyšlo na Slovensku na podzim v roce 2006. Spolu s GRAND MAGAZINE byl uvedený na český trh v roce 2015.

Magazine

Magazin / Aktuální vydání

gr_11-12_2016-01_2017_cz

GRAND RESIDENCE 11-1 2016

Když zima čaruje…

Máme tu roční období, které milují všichni, malí i velcí. Zimu. Je krásná, všechno v ní září, cesty připomínají chodník do rajské zahrady a domy vypadají jako ozdobené cukrovou vatou. Děti se radují ze stavění sněhuláků a dospělí si vychutnávají krásnou zimní přírodu.
Zahrada by měla být přitažlivým prostorem po celý rok a vybízet k procházkám i během nejchladnějšího období. V zimě sice nenabídne záplavu kvetoucích rostlin a svěží zeleně, může však být kouzelná trochu jinak. V našem magazínu najdete, co všechno si pro nás zimní zahrada připravila.
Vana v ložnici? Skvělý nápad! Koupelna navazující přímo na ložnici je velmi častým a oblíbeným řešením, a to především jako dekorativní prvek. Vychutnejte si komfortní lázeň s aristokratickým půvabem.

5 odlišných moderních rodin. 5 různých životních stylů. 5 neobyčejných bytů v Praze. Obyvatelé jsou pryč. Pojďte se podívat, jak žijí. Inspirujte se. Každý byt je jiný, má svoji náladu, genius loci, který mnohé prozradí i o těch, kteří v nich bydlí. Račte vstoupit.
Toužíte po dovolené ve vlastním letovisku u moře? Nebo na chatě v Alpách? Zjistěte, na co musíte myslet při koupi nemovitosti v zahraničí.
Co tak trochu sluneční exotiky v zimě? Zveme vás dotknout se hvězd na 68. poschodí luxusního hotelu Lebua State Tower v thajském Bangkoku-
Jakou v tomto roku zvolíte vánoční výzdobu? Červenou? Zlatou? Nebo spíš pastelovou? Nabízíme vám inspiraci, jak ustrojit vánoční stromeček. Objevte na stránkách našeho magazínu trendy vánočních ozdob pro rok 2016.

Vánoce jsou svátky rodinné pohody a klidu a nejvíce si je užívají ti nejmenší, kteří se těší, co objeví v zabalených dárcích pod svítícím stromečkem. A my, dospělí, zase milujeme světýlka nadšení, která dětem září v očích. Kde hledat dárky? Nabízíme tipy na vánoční dárky pro kluky a holky.

Přeji vám šťastné, veselé a klidné Vánoce a v novém roce 2017 hodně zdraví, pohody, spokojenosti, radosti a splněných přání.

Ján Dubnička
šéfredaktor

Buďte výjimeční

Díky adresnému zasílání naši čtenáři nepředstavují pro nás jen anonymní masu, ale konkrétní příjemce z databáze. Proto víme určit, jaké okruhy témat, zajímavosti a informace jsou jim blízké.

Nabízíme různé možnosti spolupráce. Hledáte mediálního partnera pro váš projekt či akci?

Spojte se s námi